Mindig ez az elégedettlenség.
Mi itt nem fogunk megfagyni télen. Ők ott meg szülhetnek férfiként.
Kinek mit intézett a kormánya
BezzegAusztriában is készülnek az áram és fűtéskimaradásra.
Pontosabban: Az nem energiahiány, hanem tervezett kimaradás - szárnyakkal.
Mindig ez az elégedettlenség.
Mi itt nem fogunk megfagyni télen. Ők ott meg szülhetnek férfiként.
Kinek mit intézett a kormánya
A nap kérdése.
Ha összedől az "irigyelt nyugat" energiaellátása, akkor vajon beindul a benzinturizmus Ausztria felé, mint annakidején Jugoszlávia irányába?
Márki-Zay szerint ostobaság a rezsicsökkentés. Emelni kell, akkor majd jobban takarékoskodnak az emberek. Ő normális?
Magyarország rendelkezik a legfelelősebb költségvetéssel a régióban!
A legtöbb kormány jellemzően többet költ, mint amennyi bevétele van, azaz deficites a költségvetése. Mérsékelt hiány esetében nincs…
"A forradalom leverése után az Egyesült Államokba emigrált, s a Columbia Egyetemen végzett tanulmányai után…
Nem értem, mi a meglepő azon, hogy Karácsony
eladná a Városházát.
A döntéseket már jó ideje amúgy is az Apró-villában hozzák meg.🤷
Nem kell sokat győzködniük majd a balliberálisoknak Brüsszelben Márki-Zayt, hiszen az elmúlt időszakban több olyan nyilatkozatot is tett, amely a bevándorlás támogatásáról, a rezsicsökkentés…
2010-ben Európában nálunk voltak a legmagasabbak az energiaárak. Most a legalacsonyabbak. Mégsem lehetünk nyugodtak, mert a múlt nem múlt el. Nézzétek!