Mindig ez az elégedettlenség. Mi itt nem fogunk megfagyni télen. Ők ott meg szülhetnek férfiként.
Kinek mit intézett a kormánya
Görgess tovább!
A nap kérdése. Ha összedől az "irigyelt nyugat" energiaellátása, akkor vajon beindul a benzinturizmus Ausztria felé, mint annakidején Jugoszlávia irányába?
Nem kell sokat győzködniük majd a balliberálisoknak Brüsszelben Márki-Zayt, hiszen az elmúlt időszakban több olyan nyilatkozatot is tett, amely a bevándorlás támogatásáról, a rezsicsökkentés…
2010-ben Európában nálunk voltak a legmagasabbak az energiaárak. Most a legalacsonyabbak. Mégsem lehetünk nyugodtak, mert a múlt nem múlt el. Nézzétek!