2010-ben Európában nálunk voltak a legmagasabbak az energiaárak. Most a legalacsonyabbak. Mégsem lehetünk nyugodtak, mert a múlt nem múlt el. Nézzétek!
Az ellenzék miniszterelnök-jelöltje szerint is tarthatatlanul el fognak szabadulni a világpiaci árak, de nekik nem céljuk ezeket megállítani a határon.
Nem kellenek lejáratóanyagok, elég csak idézni, amiket mond! A baloldal miniszterelnök-jelöltje szerint tarthatatlanul el fognak szabadulni a világpiaci rezsiárak, de neki nem célja ezeket megállítani. Világos beismerése mindez annak, hogy megszüntetné a rezsicsökkentést!
/posztok.hu










