Márki-Zay szerint ostobaság a rezsicsökkentés. Emelni kell, akkor majd jobban takarékoskodnak az emberek. Ő normális?
A nap kérdése.
Ha összedől az "irigyelt nyugat" energiaellátása, akkor vajon beindul a benzinturizmus Ausztria felé, mint annakidején Jugoszlávia irányába?
/posztok.hu


eladná a Városházát.
Nem kell sokat győzködniük majd a balliberálisoknak Brüsszelben Márki-Zayt, hiszen az elmúlt időszakban több olyan nyilatkozatot is tett, amely a bevándorlás támogatásáról, a rezsicsökkentés…



