Nem értem, mi a meglepő azon, hogy Karácsony
eladná a Városházát.
A döntéseket már jó ideje amúgy is az Apró-villában hozzák meg.🤷
"A forradalom leverése után az Egyesült Államokba emigrált, s a Columbia Egyetemen végzett tanulmányai után előbb az intézmény oktatója, majd a Butler Egyetem közgazdászprofesszora lett. Innen tért haza, hogy aztán tizenhat éven át a Fidesz országgyűlési képviselőjeként szolgálja a nemzetet."
(TOLLHEGYEN!)
/posztok.hu
Nem kell sokat győzködniük majd a balliberálisoknak Brüsszelben Márki-Zayt, hiszen az elmúlt időszakban több olyan nyilatkozatot is tett, amely a bevándorlás támogatásáról, a rezsicsökkentés…






