"A forradalom leverése után az Egyesült Államokba emigrált, s a Columbia Egyetemen végzett tanulmányai után előbb az intézmény oktatója, majd a Butler Egyetem közgazdászprofesszora lett. Innen tért haza, hogy aztán tizenhat éven át a Fidesz országgyűlési képviselőjeként szolgálja a nemzetet." (TOLLHEGYEN!)
Görgess tovább!
Nem értem, mi a meglepő azon, hogy Karácsony eladná a Városházát. A döntéseket már jó ideje amúgy is az Apró-villában hozzák meg.🤷
Nem kell sokat győzködniük majd a balliberálisoknak Brüsszelben Márki-Zayt, hiszen az elmúlt időszakban több olyan nyilatkozatot is tett, amely a bevándorlás támogatásáról, a rezsicsökkentés…
2010-ben Európában nálunk voltak a legmagasabbak az energiaárak. Most a legalacsonyabbak. Mégsem lehetünk nyugodtak, mert a múlt nem múlt el. Nézzétek!