BezzegAusztriában is készülnek az áram és fűtéskimaradásra.
Pontosabban: Az nem energiahiány, hanem tervezett kimaradás - szárnyakkal.
️Napok óta nem reagál érdemben az Index.hu Lakatos Márk pedofilmentegetős műsorára
️
Tegnap és tegnapelőtt több alkalommal is írtam az esetről, de úgy tűnik, az Indexnek és Lakatosnak még mindig rendben van, hogy közös műsorukban Wahorn András pedofil bűncselekményt mentegethetett. Erre akkor került sor, amikor a műsor egy másik vendége, Csákányi Eszter elmesélte, hogy 8 éves korában egy férfi zaklatta.
Lakatos is szociopata módon reagált, de Wahorn egyenesen védte az esetet, mondván, annak idején ezt még máshogy értékelték. Felháborodását egyedül a műsor harmadik vendége, Mérő Vera fejezte ki.
️A műsor készítőinek, vezetőjének és a műsornak teret adó portálnak csak annyira telik, hogy egy mismásoló nyilatkozatot lehozzanak. Ez kevés, nagyon kevés.
Kíváncsian várom, hogy az Index.hu, illetve Lakatos vajon tovább hallgat, ezzel legitimizálva a pedofília mentegetését - egyben sokadjára is megmutatva, miért volt szükség a gyermekvédelmi törvényre - vagy végre elhatárolódnak és levonják a szükséges konzekvenciákat.
️ Ti mire tippeltek, mi lesz?
BezzegAusztriában is készülnek az áram és fűtéskimaradásra.
Pontosabban: Az nem energiahiány, hanem tervezett kimaradás - szárnyakkal.
Mindig ez az elégedettlenség.
Mi itt nem fogunk megfagyni télen. Ők ott meg szülhetnek férfiként.
Kinek mit intézett a kormánya
A nap kérdése.
Ha összedől az "irigyelt nyugat" energiaellátása, akkor vajon beindul a benzinturizmus Ausztria felé, mint annakidején Jugoszlávia irányába?
Márki-Zay szerint ostobaság a rezsicsökkentés. Emelni kell, akkor majd jobban takarékoskodnak az emberek. Ő normális?
Magyarország rendelkezik a legfelelősebb költségvetéssel a régióban!
A legtöbb kormány jellemzően többet költ, mint amennyi bevétele van, azaz deficites a költségvetése. Mérsékelt hiány esetében nincs…
"A forradalom leverése után az Egyesült Államokba emigrált, s a Columbia Egyetemen végzett tanulmányai után…
Nem értem, mi a meglepő azon, hogy Karácsony
eladná a Városházát.
A döntéseket már jó ideje amúgy is az Apró-villában hozzák meg.🤷
Nem kell sokat győzködniük majd a balliberálisoknak Brüsszelben Márki-Zayt, hiszen az elmúlt időszakban több olyan nyilatkozatot is tett, amely a bevándorlás támogatásáról, a rezsicsökkentés…
2010-ben Európában nálunk voltak a legmagasabbak az energiaárak. Most a legalacsonyabbak. Mégsem lehetünk nyugodtak, mert a múlt nem múlt el. Nézzétek!