Véletlen egybeesés? Vagy gondosan összehangolt kommunikáció?
A hangfelvétel nyilvánosságra kerülése után, amely szerint Magyar Márton állítólag 4 millió forintot fizethetett Bangó Sándornak a „Zsolti…
Az átverők átverőinek átverői
Gyenge pszichés állapotú, bizonytalan szexuális orientációjú, egzisztenciálisan teljesen kiszolgáltatott figurák felbukkanása számomra kezdettől fogva egyértelművé tette: a Zsolti bácsi-ügy egy előre megrendezett, kreált politikai színjáték.
Szó sincs itt igazságkeresésről. Csupán azt látjuk, ahogy a Tisza Párt és a mögötte álló kommunikációs gépezet leírja az újabb zavarba ejtő vargabetűjét – hogy aztán a láthatatlan rendezők és forgatókönyvírók utasítására bármikor visszakanyodhassanak az alapverzióhoz.
Ahogy egy kommentelő cinikusan megjegyezte: “Ez olyan, mint egy Netflix-sorozat, már alig várom a következő részt.”
És a Tisza, valamint a mögé rendelt, tematizáló hatalomként működő globális média hazai nyúlványai gátlástalanul szállítják is az újabb epizódokat a különféle falunapokon és fesztiválokon szocializálódott, kritika nélküli közönségnek.
A legborzasztóbb az egészben mégis az, hogy ez a felszínes Netflix-generáció ma egy egész ország sorsáról dönthet – meggyőződésem szerint végzetesen rosszul.
Véletlen egybeesés? Vagy gondosan összehangolt kommunikáció?
A hangfelvétel nyilvánosságra kerülése után, amely szerint Magyar Márton állítólag 4 millió forintot fizethetett Bangó Sándornak a „Zsolti…
Péter ne terelj! Mire a falevelek lehullanak ti megbuktok!
Máthé Zsuzsi nem fogta vissza magát Magyar Péterrel szemben!
Országos mozgalmunk WEB oldala elkészült. Ide csatlakoztatom be azokat akik jelentkeztek.
MOST TÉNYLEG???? 

Egy perc nyugalom sem lehet ebben az országban??? Én már azt hittem, hogy végre hátradőlhetünk, gyógyulhatnak a közéleti sebek, és erre itt az újabb kalamajka! Az aljas vád, amit…
Mostmár online is elérhető a Mandinerben nyomtatásban megjelent nagyinterjú, ajánlom szeretettel, első kommentbe teszem a linket:
️
️
️
️
Önök szerint a magát „független-objektívnek”, ma már teljes mértékben kormánypárti sajtó miért nem idézi Magyar Pétertől a következő mondatot: „Értem, hogy fáj neked, hogy a Mandiner című vicclap most…
Magyar Péter csak az aranykonvojról posztolt.
Az aki mindenre azonnal ugrik, most nem lát esetleg egy friss ügyet? Semmit?
Ez igen csak érdekes hír...
️FONTOS! Megszólalt a Zsolti bácsi-ügy vádlója is, akit a nevelője szerint lefizettek!