Mostmár online is elérhető a Mandinerben nyomtatásban megjelent nagyinterjú, ajánlom szeretettel, első kommentbe teszem a linket:
️
️
️
️
MOST TÉNYLEG???? 

Egy perc nyugalom sem lehet ebben az országban??? Én már azt hittem, hogy végre hátradőlhetünk, gyógyulhatnak a közéleti sebek, és erre itt az újabb kalamajka! Az aljas vád, amit PÓCS kreált! 
Már hogy fizethette volna le Majszi Sanyikát négymillával azért, hogy a Zsolti bácsis indulatokat pont a választási hajrában életben tartsa? 

Tenne ő ilyet? TÉNYLEG? Ébresztene hamis gyanút a narancsos gyűlöletkeltéstől végletekig kifulladt lelkekben? 


ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!
☝️
Aki a SZINImini édestestvére! 👬💙
Azaz pont ugyanolyan tiszta, becsületes, erkölcsös, riogatásmentes vér csordogál az ereikben! 

Genetikailag és vércsoportkizárásos alapon képtelenek lennének rosszat tenni. Én nem vagyok biológus, de ezt érzem. 


Van egy javaslatom! ☝️
Először is mindenki SZUSZÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! 
️
Utána huppanjanak bele egy kényelmes fotelbe.
️
Majd idézzék fel magukban, hogy ebben az esetben vajon mit mondott volna Jogerőss tata. 
️👴
Sőt! Ahhoz, hogy teljes legyen a jogérzéki átlényegülés, szerintem még a hangszínét is próbálják meg utánozni. 

Üljenek ott félhomályban, nézzenek maguk elé, és mondják mély, tekintélyt sugárzó hangon:
– Hölgyeim és uraim... a tények makacs dolgok... 
️
És meglátjátok! Transzgenerációs úton jönni fog a megoldás! 

A kollektív jogérzék egyszer csak megvilágosodik, és mindenki tudni fogja, hogy merre van az előre. 
JA!
☝️
És Pócsnak természetesen azonnali bilincs! Bilincs! Rács! Rács! 
️
️ Csak óvatosan, kulturáltan, jogállami keretek között, de azért bilincs! 

️
Áradjon a Pusszancs! 









Ritus
Mostmár online is elérhető a Mandinerben nyomtatásban megjelent nagyinterjú, ajánlom szeretettel, első kommentbe teszem a linket:
️
️
️
️
Önök szerint a magát „független-objektívnek”, ma már teljes mértékben kormánypárti sajtó miért nem idézi Magyar Pétertől a következő mondatot: „Értem, hogy fáj neked, hogy a Mandiner című vicclap most…
Magyar Péter csak az aranykonvojról posztolt.
Az aki mindenre azonnal ugrik, most nem lát esetleg egy friss ügyet? Semmit?
Ez igen csak érdekes hír...
️FONTOS! Megszólalt a Zsolti bácsi-ügy vádlója is, akit a nevelője szerint lefizettek!

Havasi Bertalan a Fidesz jövőjéről!
“Zsolti bácsizásért” 4 millió? Magyar Péter testvére fizethette le azt a fiatalt, aki interjút adott a “Zsolti bácsi”-ügyben.
️ 

Mesterhármassal nyitott a király!
Megtámadták az öcsit, indul a terelés…