Mostmár online is elérhető a Mandinerben nyomtatásban megjelent nagyinterjú, ajánlom szeretettel, első kommentbe teszem a linket: ️️️️
Görgess tovább!
Önök szerint a magát „független-objektívnek”, ma már teljes mértékben kormánypárti sajtó miért nem idézi Magyar Pétertől a következő mondatot: „Értem, hogy fáj neked, hogy a Mandiner című vicclap most…
Lenne egy javaslatom! Ha már Magyar Márton neve elhangzik a felvételen, fogja a Kontroll a közvéleményét és kérjék a fiatalembert aki eddig nem volt hajlandó poligráfos vizsgálatra, hogy most járuljon…