Magyar Péter csak az aranykonvojról posztolt.
Az aki mindenre azonnal ugrik, most nem lát esetleg egy friss ügyet? Semmit?
Önök szerint a magát „független-objektívnek”, ma már teljes mértékben kormánypárti sajtó miért nem idézi Magyar Pétertől a következő mondatot: „Értem, hogy fáj neked, hogy a Mandiner című vicclap most már az államhoz kerül, és mi leszünk a kiadói, nekünk kell majd meghatározni azt a tartalmat, amit ott le fognak adni.”


Kommentben várom a megfejtéseiket
️
️
️
Magyar Péter csak az aranykonvojról posztolt.
Az aki mindenre azonnal ugrik, most nem lát esetleg egy friss ügyet? Semmit?
Ez igen csak érdekes hír...
️FONTOS! Megszólalt a Zsolti bácsi-ügy vádlója is, akit a nevelője szerint lefizettek!

Havasi Bertalan a Fidesz jövőjéről!
“Zsolti bácsizásért” 4 millió? Magyar Péter testvére fizethette le azt a fiatalt, aki interjút adott a “Zsolti bácsi”-ügyben.
️ 

Mesterhármassal nyitott a király!
Megtámadták az öcsit, indul a terelés…
Lenne egy javaslatom!
Ha már Magyar Márton neve elhangzik a felvételen, fogja a Kontroll a közvéleményét és kérjék a fiatalembert aki eddig nem volt hajlandó poligráfos vizsgálatra, hogy most járuljon…
Mit szóltok, tiszások?