Önök szerint a magát „független-objektívnek”, ma már teljes mértékben kormánypárti sajtó miért nem idézi Magyar Pétertől a következő mondatot: „Értem, hogy fáj neked, hogy a Mandiner című vicclap most már az államhoz kerül, és mi leszünk a kiadói, nekünk kell majd meghatározni azt a tartalmat, amit ott le fognak adni.”

Kommentben várom a megfejtéseiket

️FONTOS! Megszólalt a Zsolti bácsi-ügy vádlója is, akit a nevelője szerint lefizettek!

“Zsolti bácsizásért” 4 millió? Magyar Péter testvére fizethette le azt a fiatalt, aki interjút adott a “Zsolti bácsi”-ügyben.

Lenne egy javaslatom!
Ha már Magyar Márton neve elhangzik a felvételen, fogja a Kontroll a közvéleményét és kérjék a fiatalembert aki eddig nem volt hajlandó poligráfos vizsgálatra, hogy most járuljon…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média