Véletlen egybeesés? Vagy gondosan összehangolt kommunikáció?

A hangfelvétel nyilvánosságra kerülése után, amely szerint Magyar Márton állítólag 4 millió forintot fizethetett Bangó Sándornak a „Zsolti bácsis” történet kapcsán, feltűnő dologra lettek figyelmesek sokan.

Mindketten szinte ugyanazokkal a fordulatokkal, ugyanazokra a pontokra helyezve a hangsúlyt reagáltak a történtekre. A megszólalások között olyan mértékű hasonlóság figyelhető meg, amely sokakban felveti a kérdést: valóban független reakciókról van szó, vagy egy előre egyeztetett kommunikációs stratégia bontakozik ki előttünk?

Természetesen mindenki maga döntheti el, mit gondol erről. Az azonban nehezen vitatható, hogy a hangfelvétel megjelenése után adott nyilatkozatok feltűnően egy irányba mutatnak.

Ti hogyan látjátok? Egyszerű véletlen, hogy szinte ugyanazt mondják, vagy ennél többről lehet szó?

MOST TÉNYLEG???? Egy perc nyugalom sem lehet ebben az országban??? Én már azt hittem, hogy végre hátradőlhetünk, gyógyulhatnak a közéleti sebek, és erre itt az újabb kalamajka! Az aljas vád, amit…

Önök szerint a magát „független-objektívnek”, ma már teljes mértékben kormánypárti sajtó miért nem idézi Magyar Pétertől a következő mondatot: „Értem, hogy fáj neked, hogy a Mandiner című vicclap most…

️FONTOS! Megszólalt a Zsolti bácsi-ügy vádlója is, akit a nevelője szerint lefizettek!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média