Péter ne terelj! Mire a falevelek lehullanak ti megbuktok!
Véletlen egybeesés? Vagy gondosan összehangolt kommunikáció?
A hangfelvétel nyilvánosságra kerülése után, amely szerint Magyar Márton állítólag 4 millió forintot fizethetett Bangó Sándornak a „Zsolti bácsis” történet kapcsán, feltűnő dologra lettek figyelmesek sokan.
Mindketten szinte ugyanazokkal a fordulatokkal, ugyanazokra a pontokra helyezve a hangsúlyt reagáltak a történtekre. A megszólalások között olyan mértékű hasonlóság figyelhető meg, amely sokakban felveti a kérdést: valóban független reakciókról van szó, vagy egy előre egyeztetett kommunikációs stratégia bontakozik ki előttünk?
Természetesen mindenki maga döntheti el, mit gondol erről. Az azonban nehezen vitatható, hogy a hangfelvétel megjelenése után adott nyilatkozatok feltűnően egy irányba mutatnak.
Ti hogyan látjátok? Egyszerű véletlen, hogy szinte ugyanazt mondják, vagy ennél többről lehet szó?
/posztok.hu


Egy perc nyugalom sem lehet ebben az országban??? Én már azt hittem, hogy végre hátradőlhetünk, gyógyulhatnak a közéleti sebek, és erre itt az újabb kalamajka! Az aljas vád, amit…
️

️FONTOS! Megszólalt a Zsolti bácsi-ügy vádlója is, akit a nevelője szerint lefizettek!
