Péter-Péter! Tök jó, hogy kivizsgálást indìtasz az aranykonvoj ügyében, de valamilyen ügyet nem hagytál ki a kivizsgálások soràból ìgy mára??? A delikvens neve is Magyarral kezdődik és nem te vagy….…
Bede Zsoltot a kisfia előtt vitte el a rendőrség ma reggel 6 óra 30-kor.
Lefoglalták a telefonját, gépeit és még a kisfia telefonját és gépét is.
Innentől még azt sem engedték meg neki, hogy ügyvédet hívjon.
Na, kezdünk már Iránhoz hasonlítani? Még nem teljesen. De Angliához igen, ahol több a letartóztatás közösségi média megszólalások és szólásszabadság "vétke" miatt, mint az illegális migránsok bűnügyei miatt.
Érdekes pikantéria az ügynek, hogy ugyanez ne történt meg ma reggel 6 óra 30-kor Magyar Márton irányába.
/posztok.hu


14 órája semmi…
️

