Ki lesz a következő? OSSZÁTOK!!!
Ha létezik komolyan vehető korrupciós kimutatás, akkor a Világbanké az.
Azt mutatja, hányszor tapasztaltak a vállalati vezetők vesztegetést vagy annak kísérletét.
Ez egy egzakt mérés.
(Szemben a Soros-féle Transparency „érzékelési indexével”, amely néhány kiválasztott cégvezető „érzéseit” gyűjti össze.
A kiválasztott libsi cégvezetők pedig konzervatív kormányzás idején valahogy, varázslatosan és „véletlenül” mindig világvége-állapotot éreznek – ballib kormányzás alatt viszont boldogok és derűsek.)
A Világbank pontos mérése szerint Magyarország az uniós átlagnál jobban áll korrupció terén, számos bezzeg-országot megelőzve.
Ezek a TÉNYEK.
A szektások és a pszich0pata ezzel ellentétes őrjöngése („Magyarország az unió legszegényebb és legkorruptabb országa”) pedig pontosan annyit ér, mint egy kocka WC-papír.
#korrupcio #vilagbank
(Grafika forrása: Bencsik Gábor, Demokrata)
/posztok.hu
14 órája semmi…
️




Egy perc nyugalom sem lehet ebben az országban??? Én már azt hittem, hogy végre hátradőlhetünk, gyógyulhatnak a közéleti sebek, és erre itt az újabb kalamajka! Az aljas vád, amit…
️