Az állampárti rendőrség reggel elvitte Bede Zsolt eszközeit, úgy hogy 13 órára volt idézése.. Mi ez ja nem politikai megfélemlítés?
Ugyebár a nagyúr kimondta, a Mandinert is ő fogja irányítani!…
Péter-Péter! Tök jó, hogy kivizsgálást indìtasz az aranykonvoj ügyében, de valamilyen ügyet nem hagytál ki a kivizsgálások soràból ìgy mára??? A delikvens neve is Magyarral kezdődik és nem te vagy….bàr azért nem kell túl messzire menni
/posztok.hu


14 órája semmi…
️

