Kedd délután az ungvári katonai temetőben búcsúztatták az orosz–ukrán háborúban hősi halált halt…
A katonai segítség mellett az ukrán vezetés azt is elvárja, hogy minden cég vonuljon ki Oroszországból.
„Rengeteg bűnöm van, Szent Tamás azt mondaná, a hetedik főbűn kínoz, Tibi néni, a harag" –…
Senkit sem…
Az ukrán vezérkar szerint lassan szinte mindenből kifogynak az ostromló oroszok.