Hét év fegyházbüntetést szabott ki a Pécsi…
„Rengeteg bűnöm van, Szent Tamás azt mondaná, a hetedik főbűn kínoz, Tibi néni, a harag" –…
Senkit sem…
Az ukrán vezérkar szerint lassan szinte mindenből kifogynak az ostromló oroszok.