Mandiner, nyomozz, rábaszol, mert igaz.
„Rengeteg bűnöm van, Szent Tamás azt mondaná, a hetedik főbűn kínoz, Tibi néni, a harag" –…
„Rengeteg bűnöm van, Szent Tamás azt mondaná, a hetedik főbűn kínoz, Tibi néni, a harag" –…
Senkit sem…
Az ukrán vezérkar szerint lassan szinte mindenből kifogynak az ostromló oroszok.
„Ember küzdj és…
Orbán Viktor: Mi semmit se nyerhetünk, de mindent elveszíthetünk