Az orosz-ukrán háború a szokásosnál nagyságrendileg nagyobb kockázatot jelent az…
„Ember küzdj és…
Orbán Viktor: Mi semmit se nyerhetünk, de mindent elveszíthetünk
Már nem ragaszkodnak a NATO-tagsághoz.
ORIGO #OrigoNagyvilág #OrigoHírek #háború
A szurkolói sértő kifejezéseket kiabáltak az ellenfélnek és a játékvezetőknek… 

