A hétvégi fedett pályás atlétikai világbajnokságon az egyik legkiemelkedőbb teljesítményt a…
„Rengeteg bűnöm van, Szent Tamás azt mondaná, a hetedik főbűn kínoz, Tibi néni, a harag" – ecseteli legújabb szürrealista prózaversében az egykori újságíró. Sőt, még a Mandinert is szóba hozza.☝️
Senkit sem…
Az ukrán vezérkar szerint lassan szinte mindenből kifogynak az ostromló oroszok.
„Ember küzdj és…
Orbán Viktor: Mi semmit se nyerhetünk, de mindent elveszíthetünk