A Ferencváros hatalmas győzelme természetesen 444-en nem hír! Mondjuk ők a szlovákoknak szurkoltak!
Pszt...Teddy... NÉGY
A Ferencváros hatalmas győzelme természetesen 444-en nem hír! Mondjuk ők a szlovákoknak szurkoltak!
A liberálisok, a természet törvényeit is megtagadva igyekeznek átformálni, a társadalmunkat.
Ez sokkal több volt, mint egy meccs.
Ez egyszerre szólt a 30 évvel ezelőtti gyalázatról.
️Ez szólt a múlt hét revansáról.
És legvégül, de leginkább rólunk magyarokról szólt.
Ha azt hinnéd, hogy ma rossz Slovan drukkernek lenni, akkor gondolj Fajkasházy Teddyre.
Tudok valakit, aki biztosan nem öjül most, hogy győzött a Fejencvájos… 
A sas lecsapott Pozsonyban! Azt hiszem az egész ország büszke lehet! 💪🇭🇺💪
Ez a négyes szám eléggé bejön idén. 4 az angoloknak, 4 a szlovákoknak, 4. kétharmad, meg ilyenek...
️🥰