Mondjuk az a normális, ha Pozsonyban a magyar csapat győz.
🟢
️Szép volt Fradi!
Mondjuk az a normális, ha Pozsonyban a magyar csapat győz.
🟢
️Szép volt Fradi!
Legalább ugyanannyira finom
️
🤍
Pozsony zöld-fehér!
🤍
Amikor egy kép többet mond minden szónál!
️
Ez nagyon
szép volt, fiúk!
👏 Gratulálok a Ferencvárosi Torna Clubnak! 🟢
️
Magyarország győzött!
OTT VAAANNNNNN!!!!
4-1!!!!!
Hajrá Fradi!!!!!!
Zseniális győzelem Pozsonyban!
Hajrá, Fradi! 

GÓÓÓÓL!!!!!
SLOVAN - FERENCVÁROS 1:4
🤍
🤍
🤍
🤍
🤍
Ennyit az "önkéntességről"
"Magyarországnak is ki kell vennie a részét a gázspórolási tervből – mondta a CNN-nek Kadri Simson, az Európai Bizottság energiaügyi biztosa. Simson hozzátette, hogy hazánk…