Ez sokkal több volt, mint egy meccs.
Ez egyszerre szólt a 30 évvel ezelőtti gyalázatról.
️Ez szólt a múlt hét revansáról.
És legvégül, de leginkább rólunk magyarokról szólt.
A liberálisok, a természet törvényeit is megtagadva igyekeznek átformálni, a társadalmunkat.
/posztok.hu
Ha azt hinnéd, hogy ma rossz Slovan drukkernek lenni, akkor gondolj Fajkasházy Teddyre.
Tudok valakit, aki biztosan nem öjül most, hogy győzött a Fejencvájos… 




️🥰
️Szép volt Fradi!
🤍