Ez sokkal több volt, mint egy meccs. Ez egyszerre szólt a 30 évvel ezelőtti gyalázatról. ️Ez szólt a múlt hét revansáról. És legvégül, de leginkább rólunk magyarokról szólt.
Görgess tovább!
Ha azt hinnéd, hogy ma rossz Slovan drukkernek lenni, akkor gondolj Fajkasházy Teddyre.