A sas lecsapott Pozsonyban! Azt hiszem az egész ország büszke lehet! 💪🇭🇺💪
A sas lecsapott Pozsonyban! Azt hiszem az egész ország büszke lehet! 💪🇭🇺💪
Ez a négyes szám eléggé bejön idén. 4 az angoloknak, 4 a szlovákoknak, 4. kétharmad, meg ilyenek...
️🥰
Mondjuk az a normális, ha Pozsonyban a magyar csapat győz.
🟢
️Szép volt Fradi!
Legalább ugyanannyira finom
️
🤍
Pozsony zöld-fehér!
🤍
Amikor egy kép többet mond minden szónál!
️
Ez nagyon
szép volt, fiúk!
👏 Gratulálok a Ferencvárosi Torna Clubnak! 🟢
️
Magyarország győzött!
OTT VAAANNNNNN!!!!
4-1!!!!!
Hajrá Fradi!!!!!!