Választási fórum Vásárosnaményben
Kedves Andocsiak!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket, állami támogatásokat sikerült elérnünk Andocson:
Andocs – Karád – Visz útszakasz teljes felújítása
Nagyboldogasszony Bazilika felújítása
Tornacsarnok építése
Andocsi Szent Ferenc Általános Iskola felújítása és bővítése –
iskolai közösségi programok támogatása
Mini bölcsőde építése és eszköz beszerzés
6505 út felújítása – Szántód és Kaposvár irányából
Utcák és járdák felújítása (Árpád utca, Bajcsy-Zs. utca, Kossuth Lajos utca, Petőfi Sándor utca, Szabadság utca, Táncsics Mihály utca, Ady és Árpád utcák összekötő szakasza)
Németsürüpusztai útszakasz felújítása
Önkormányzati Hivatal felújítása
Településközpont fejlesztése
Orvosi rendelő korszerűsítése– orvosi eszközbeszerzések
Óvoda fejlesztés, felújítás, tornaszoba építése
Gépjármű beszerzések (személyautók és falubusz vásárlás)
Szolgálati lakások felújítása, korszerűsítése
Könyvtár épület korszerűsítése
Mezőgazdasági feldolgozó építése, valamint biomassza tárolóra elnyert támogatás
Temető fejlesztés – urnafal kialakítása
Dönöge Pihenőpark kialakítása
Műfüves sportpálya létesítése
Kommunális eszközök vásárlása (traktor, mini kotrógép)
I. világháborús emlékmű felújítása
Ivóvízminőség javítási programra elnyert támogatás
Szélessávú internet fejlesztésére elnyert támogatás
Helyi boltok fejlesztésére elnyert támogatás
Elnyert támogatás piac létesítésére
Civil szervezetek támogatása – épület felújítás, gépjármű
beszerzés, sporteszközök beszerzése
Közösségi rendezvények támogatása
👉Teendőnk azonban akad még bőven, ezért nem
mindegy, hogy ÁPRILIS 3-án hogyan döntünk!
Szavazzunk:
a fejlődésre,
a család- és otthonteremtési támogatásokra,
a rezsicsökkentésre,
az adócsökkentésekre,
a béremelésekre,
gyermekeink védelmére és
országunk határainak megvédésére és a
békére.
️Ne hagyjuk, hogy visszatérjen a múlt!
👉Bízom benne, hogy ÁPRILIS 3-án ismét
megtisztelnek bizalmukkal és folytathatjuk együtt, közösen a megkezdett munkát.
Választási fórum Vásárosnaményben
Amíg a polgári kormány marad, addig biztosan lesz rezsicsökkentés
️
Ma Németh Szilárd, a rezsicsökkentés élharcosával arról beszélgettünk, hogy meg kell védenünk a magyar embereket a növekvő energia és…
Kedves Balatonvilágosiak!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös…
A baloldal ugyanazt teszi háború idején is, amit tett a bevándorlási válság és a koronavírus-járvany alatt.
A tét óriási, de a baloldal viselkedése nem változik.
Sajnos…
Interjú a Pesti Tv-ben.
Nepop Ljubov Nagykövet Asszony !
Ön Ukrajna budapesti Nagykövete, ezért finoman szólva méltatlan volt Öntől az a nyilatkozat amit a hazámmal, Magyarországgal kapcsolatban tett a magyar sajtóban!
Jól…
🟠 Már csak egy hétig regisztrálhatnak a magyarországi lakcímmel nem rendelkező választópolgárok az áprilisi országgyűlési választásra és a vele egy napon rendezett népszavazásra.
👉 A tavaszi…
A válságok korát éljük. A koronavírus-járvány ötödik hullámát alig hátrahagyva a szomszédunkban kitört a háború. Magyarországnak ebből a konfliktusból ki kell maradnia, nekünk a magyar emberek és az…
Kedves Karádiak!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket,…
Zsúfolásig telt a Művelődési Központ Harkányban.
️Őrizzük meg Magyarország békéjét és biztonságát!
Előre menjünk, ne hátra!
Hajrá, Nagy Csaba!
Ennyi.
Megnyitottuk a Jótékonysági Adományboltot Veresegyházon!
A boltot a Magyar-Erdélyi Magyarörmény Egyesület működteti. Segítségnyújtás és közösségépítés zajlik itt. Az adományboltban közösséggé válhatnak…