Zsúfolásig telt a Művelődési Központ Harkányban.
️Őrizzük meg Magyarország békéjét és biztonságát!
Előre menjünk, ne hátra!
Hajrá, Nagy Csaba!
Ennyi.
Kedves Karádiak!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket, állami támogatásokat sikerült elérnünk Karádon:
Andocs – Karád - Visz (6415-ös) út teljes felújítása
Szennyvízelvezetés kiépítése, önkormányzati ingatlanok energetikai korszerűsítése
Belterületi utak felújítása (Jókai utca, Erdősor utca,
Koppány vezér utca, Báthory utca),
Óvoda udvar fejlesztése
Római katolikus templom felújítása, egyházi
rendezvények, programok támogatása
Orvosi rendelő fejlesztése, orvosi eszközök beszerzése
Szolgálati lakás fejlesztése
Bölcsőde építés
Traktor és munkagépek beszerzése
Temető fejlesztése
Közvilágítás korszerűsítése
Napelemes rendszer létesítése
Önkormányzat intézményeinek világítás korszerűsítése
I. világháborús szobor felújítása valamint 56-os emlékmű felújítása
Helyi boltok fejlesztéseinek támogatása
Civil szervezetek támogatása
Közösségi rendezvények támogatása
👉Teendőnk azonban akad még bőven, ezért nem mindegy, hogy ÁPRILIS 3-án hogyan döntünk!
Szavazzunk:
a fejlődésre,
a család- és otthonteremtési támogatásokra,
a rezsicsökkentésre,
az adócsökkentésekre,
a béremelésekre,
gyermekeink védelmére és
országunk határainak megvédésére.
️Ne hagyjuk, hogy visszatérjen a múlt!
👉Bízom benne, hogy ÁPRILIS 3-án ismét
megtisztelnek bizalmukkal és folytathatjuk együtt, közösen a megkezdett munkát.
Zsúfolásig telt a Művelődési Központ Harkányban.
️Őrizzük meg Magyarország békéjét és biztonságát!
Előre menjünk, ne hátra!
Hajrá, Nagy Csaba!
Ennyi.
Megnyitottuk a Jótékonysági Adományboltot Veresegyházon!
A boltot a Magyar-Erdélyi Magyarörmény Egyesület működteti. Segítségnyújtás és közösségépítés zajlik itt. Az adományboltban közösséggé válhatnak…
Ma is fórummal zártuk a napot!👍 Köszönöm a tartalmas beszélgetést!🤝 Hajrá Csávoly
Segítünk a gyermekek gyógykezelésében.
Higgadtságra, nyugalomra, összeszedettségre van most szükség!
Abban a szerencsés helyzetben voltam a Visegrádiakkal együtt, hogy elfogadta a meghívásunkat az országunk egyik legjobb, ha nem a legjobb,…
Nem hagyjuk magunkat belerángatni a háborúba.
Nem hagyjuk magunkat belerángatni a háborúba.
Nem hagyjuk magunkat belerángatni a háborúba.
A KÉZMŰ két teherautó adományát (10 tonna) és a vajdasági magyarság gyűjtését átadtuk az Ukrajnából menekülőknek.
Ma Bányai Gábor vendége voltam Kiskunhalason!
Hajrá Gábor, hajrá Fidesz !
Köszönöm az estét Budai Gyulaképviselő társamnak,…
Megbirkózunk minden problémával!
️
A Kozma István Magyar Birkózó Akadémia gyönyörű épületében jártam, ahol Németh Szilárdbarátom megmutatta, hogy milyen fejlett komplexumban edzhetnek magyar…
Gazda fórum Lesenceistvándon.
Köszönöm szépen a Veszprém Megyei Gazdakörök Szövetségének a meghívást, óriási lehetőség áll előttünk a tekintetben, hogy tovább fejlesszük a hazai mezőgazdaságot!…