Nem hagyjuk magunkat belerángatni a háborúba.
Ma Bányai Gábor vendége voltam Kiskunhalason!
Hajrá Gábor, hajrá Fidesz !
Köszönöm az estét Budai Gyula képviselő társamnak, barátomnak és minden segítőmnek itt Kiskunhalason is!
A csapatkapitány erejét a csapata adja! Mi pedig egy szuper csapatot alkotunk! 💪
Holnap pedig ugyanitt a Tiszti klubban, 16 órától Dr. Benkő Tibor honvédelmi miniszter úrral tartunk közös fórumot.
/posztok.hu
️
A Kozma István Magyar Birkózó Akadémia gyönyörű épületében jártam, ahol 
Gazda fórum Lesenceistvándon.





️

A veszélyek korát éljük: járványok, energiaválság, illegális migráció és most a háború a szomszédban. Ilyen vészterhes időkben higgadt és határozott vezetőre van szüksége az országnak. Magyarország…