🟠 Már csak egy hétig regisztrálhatnak a magyarországi lakcímmel nem rendelkező választópolgárok az áprilisi országgyűlési választásra és a vele egy napon rendezett népszavazásra.
👉 A tavaszi…
Nepop Ljubov Nagykövet Asszony !
Ön Ukrajna budapesti Nagykövete, ezért finoman szólva méltatlan volt Öntől az a nyilatkozat amit a hazámmal, Magyarországgal kapcsolatban tett a magyar sajtóban!
Jól ismerjük egymást, több magyar-ukrán külügyminiszteri találkozón vettünk részt együtt, legutoljára Kijevben találkoztunk!
Ön nyilatkozatával nyíltan beszállt a magyar választási kampányba, méghozzá a baloldali ellenzék oldalán!
Nekünk magyaroknak két dolog fontos: Magyarország ne sodródjon bele ebbe a háborúba, és a magyar emberek biztonsága !
Mi békét szeretnénk és azt, hogy a háború befejeződjön Ukrajnában!
Ezért dolgozunk, és ennek érdekében megteszünk mindent !
Ezért dolgozik Íjgyártó István, Magyarország Kijevi nagykövete, és Kárpátalján az Ungvári és Beregszászi Főkonzulátus is !
Nagykövet Asszony!
Önnek is ezért kellene dolgozni !
Üdvözlettel: Budai Gyula miniszteri biztos
🟠 Már csak egy hétig regisztrálhatnak a magyarországi lakcímmel nem rendelkező választópolgárok az áprilisi országgyűlési választásra és a vele egy napon rendezett népszavazásra.
👉 A tavaszi…
A válságok korát éljük. A koronavírus-járvány ötödik hullámát alig hátrahagyva a szomszédunkban kitört a háború. Magyarországnak ebből a konfliktusból ki kell maradnia, nekünk a magyar emberek és az…
Kedves Karádiak!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket,…
Zsúfolásig telt a Művelődési Központ Harkányban.
️Őrizzük meg Magyarország békéjét és biztonságát!
Előre menjünk, ne hátra!
Hajrá, Nagy Csaba!
Ennyi.
Megnyitottuk a Jótékonysági Adományboltot Veresegyházon!
A boltot a Magyar-Erdélyi Magyarörmény Egyesület működteti. Segítségnyújtás és közösségépítés zajlik itt. Az adományboltban közösséggé válhatnak…
Ma is fórummal zártuk a napot!👍 Köszönöm a tartalmas beszélgetést!🤝 Hajrá Csávoly
Segítünk a gyermekek gyógykezelésében.
Higgadtságra, nyugalomra, összeszedettségre van most szükség!
Abban a szerencsés helyzetben voltam a Visegrádiakkal együtt, hogy elfogadta a meghívásunkat az országunk egyik legjobb, ha nem a legjobb,…
Nem hagyjuk magunkat belerángatni a háborúba.
Nem hagyjuk magunkat belerángatni a háborúba.
A KÉZMŰ két teherautó adományát (10 tonna) és a vajdasági magyarság gyűjtését átadtuk az Ukrajnából menekülőknek.