A baloldal ugyanazt teszi háború idején is, amit tett a bevándorlási válság és a koronavírus-járvany alatt.
A tét óriási, de a baloldal viselkedése nem változik.
Sajnos…
Interjú a Pesti Tv-ben.
Kedves Balatonvilágosiak!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket, állami támogatásokat sikerült elérnünk Balatonvilágoson:
Belterületi utcák, járdák felújítása
Csapadékvíz elvezetési projekt megvalósítása
Strand fejlesztések, partvédmű felújítása
Temető fejlesztése
Általános Iskola fejlesztése, iskolai közösségi programok támogatása
Játszótér felújítás, játékok vásárlása
Traktor valamint gépek vásárlása
Térfigyelő kamerarendszer telepítése
Civil szervezetek, közösségi rendezvények támogatása
Szupergyors Internet Programra elnyert támogatás
👉Teendőnk azonban akad még bőven, ezért nem
mindegy, hogy ÁPRILIS 3-án hogyan döntünk!
Szavazzunk:
a fejlődésre,
a család- és otthonteremtési támogatásokra,
a rezsicsökkentésre,
az adócsökkentésekre,
a béremelésekre,
gyermekeink védelmére és
országunk határainak megvédésére és a
békére.
️Ne hagyjuk, hogy visszatérjen a múlt!
👉Bízom benne, hogy ÁPRILIS 3-án ismét
megtisztelnek bizalmukkal és folytathatjuk együtt, közösen a megkezdett munkát.
/posztok.hu



Hajrá, 



