nagyon kedves volt minden ember, akinek ma és tegnap segítségére lehettem étke házhoz hozatalában. köszönök nektek mindent! ma a II. kerületben futhatunk össze, ha rántott csirkét ennél.
helló, nem kell olyan nagyon meglepődni a tegnapi posztomon, melyben bátorkodtam volt kifigurázni bécsi koccintásokat és örömködéseket. nekem nem adja, hogy miközben barátaim és harcostársaim maradnak megélhetés nélkül, mert mint újfent kiderült, az összetartás csak egy bonyolultabb szó, azonközben mások mosolyogva koccintanak korsókat Bécsben, becsben.
ha nem tetszik, kövessél ki. én azokkal érzek együtt, akik most azt számolgatják, hogy lesznek meg idén, hogy a gyereknek is legyen minden, nem pedig a parttalan rocksztároskodás imádóival.
/posztok.hu
️ Boldog Apák napját minden apukának
nehéz szülés volt a Németeknek tegnap Elefántcsontpart de meglett az a győzelem 💪 illetve kis politikát vigyünk bele üzenjünk Majkának is…


Van még jövője a V4-nek?
️Orbán Viktor az EU-csúcsról: Magyarország megadta magát több olyan kérdésben is, amelyben eddig ellenállt!
️Bécsben is tarolnak a patrióták! Orbán Viktor meg ott is ikon. 