Így fogadták Orbán Viktort Bécsben!
nagyon kedves volt minden ember, akinek ma és tegnap segítségére lehettem étke házhoz hozatalában. köszönök nektek mindent! ma a II. kerületben futhatunk össze, ha rántott csirkét ennél.
nagyon kedves volt minden ember, akinek ma és tegnap segítségére lehettem étke házhoz hozatalában. köszönök nektek mindent! ma a II. kerületben futhatunk össze, ha rántott csirkét ennél.
Így fogadták Orbán Viktort Bécsben!
Jó reggelt Magyarország
️ Boldog Apák napját minden apukának
nehéz szülés volt a Németeknek tegnap Elefántcsontpart de meglett az a győzelem 💪 illetve kis politikát vigyünk bele üzenjünk Majkának is…



Van még jövője a V4-nek?
Az ukrajnai háború, az eltérő külpolitikai érdekek és a régió változó geopolitikai helyzete az elmúlt években próbára tette a visegrádi együttműködést. Sokan már a V4…
️Orbán Viktor az EU-csúcsról: Magyarország megadta magát több olyan kérdésben is, amelyben eddig ellenállt!
️Orbán Viktor a Zsolti bácsi ügyről: bocsánatkérés és elégtétel kell, Magyar Péternek egy miniszterelnökhöz méltó mondata sem volt!
Szűcs Bálint: Nem lett volna elég az eredménykommunikációs kampány
️Bécsben is tarolnak a patrióták! Orbán Viktor meg ott is ikon. 
️Orbán Viktor Bécsben: nincsen siker szenvedés nélkül, a sikerhez szenvedésen keresztül vezet az út! Az osztrák jobboldal már sokat szenvedett, most ők jönnek!
Ilyen vastaps fogadta Orbán Viktort Bécsben!
Hetek óta tüntetnek a britek a migráció ellen: új kitelepítési szabályokat követelnek