


Van még jövője a V4-nek?
Az ukrajnai háború, az eltérő külpolitikai érdekek és a régió változó geopolitikai helyzete az elmúlt években próbára tette a visegrádi együttműködést. Sokan már a V4…
Jó reggelt Magyarország
️ Boldog Apák napját minden apukának
nehéz szülés volt a Németeknek tegnap Elefántcsontpart de meglett az a győzelem 💪 illetve kis politikát vigyünk bele üzenjünk Majkának is! Hát gyerekek, nekem az jött le hogy SOK "embert" DEKÁRA KILÓRA MEGVETTEK! Ma egész nap Szeged, aki gondolja itt megtalál ma. Ti mit gondoltok erről? Írjátok meg kommentben. Osszuk meg a videót jusson el mindenkihez. Hajrá Magyarok ❤️

️
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység #mihazánk #tisza #mindenszarhívők #hello #isten #haza #család #LiveOutlandish #duett #news #balaton #foryoupage #baja #siófok #erdély #munka #momentum #WAR



Van még jövője a V4-nek?
Az ukrajnai háború, az eltérő külpolitikai érdekek és a régió változó geopolitikai helyzete az elmúlt években próbára tette a visegrádi együttműködést. Sokan már a V4…
️Orbán Viktor az EU-csúcsról: Magyarország megadta magát több olyan kérdésben is, amelyben eddig ellenállt!
️Orbán Viktor a Zsolti bácsi ügyről: bocsánatkérés és elégtétel kell, Magyar Péternek egy miniszterelnökhöz méltó mondata sem volt!
Szűcs Bálint: Nem lett volna elég az eredménykommunikációs kampány
️Bécsben is tarolnak a patrióták! Orbán Viktor meg ott is ikon. 
️Orbán Viktor Bécsben: nincsen siker szenvedés nélkül, a sikerhez szenvedésen keresztül vezet az út! Az osztrák jobboldal már sokat szenvedett, most ők jönnek!
Ilyen vastaps fogadta Orbán Viktort Bécsben!
Hetek óta tüntetnek a britek a migráció ellen: új kitelepítési szabályokat követelnek
Apa vagyok - erre vagyok a legbüszkébb.
Emiatt vagyok a legboldogabb.
A fiaimnak élek.
Fiú vagyok. Az édesapám fia.
Emiatt vagyok a leghálásabb.
Isten éltessen minden apukát!
Ma ünnepeljétek meg…
A mi méltóságos…