Rengetegen támogatást kapok a YT-on keresztül, de azt sokan nem tudják, hogy a YT-on keresztül küldött pénz jelentős része a techóriás zsebében landol. Ezen az oldalon a nekem szánt összeg egésze eljut hozzám.
Viszlát védett áras üzemanyag, szia euró! Ettől majd jobban fogunk élni, mint valaha. Kivéve a Zsolti bácsi ügy koronatanúja, aki “visszavonul a nyilvánosság elől”, élő egyenesben leplezte le saját magát. Majka lábbal tiporja az 56-os forradalom emlékét, a budapesti pride-zászlókat pedig megrongálta egy ismeretlen elkövető.
00:00 - Kezdünk
00:25 - Orbán Miatt drága a benzin
04:33 - Eltűnt Zsolti bácsi tanúja
07:04 - Majka 56 emlékét gyalázza
10:23 - Kármán András bevezeti az eurót
15:05 - Megrongálták a Pride-zászlókat
/posztok.hu


️



️