Nem igazán hat meg az, hogy végül nem Melléthei-Barna Márton lett az igazságügyi miniszter. Ettől még a nepotizmus ékes példáját látjuk.

Melléthei-Barna Márton ott ül a Parlamentben, és az ő javaslata a lex Orbán, valamint a közmédia intézményrendszerének szétverése is. Miközben az igazságügyi miniszter hallgat és a tanulmányaihoz, illetve karrierjéhez nem méltó módon asszisztál ahhoz, hogy lebontsák a „diktatúrát”. (Vagy épp felépítsék!)

Melléthei-Barna Márton ennyi erővel kinevezett igazságügyi miniszter is lehetett volna, hiszen ugyanott tartunk. Ő irányít. (Na meg persze a kis zsarnok hátulról.)

Melléthei-Barna Márton továbbra is Magyar Péter sógora. Vagyis a miniszterelnök sógora segíti Magyar Pétert a munkájában és a legfontosabb jogi-politikai átalakítások mögött is ott van. Ez nem zavarja a hárommillió embert?

De ugye, ha Orbán tett volna ilyet?

Húúú, haaa...

Napokig menne a hisztéria a nepotizmusról, a családi összefonódásokról és a jogállam végéről. Most viszont valahogy minden rendben van. Ennyi szervilis embert más ország még nem látott, mint a miénk...

A Tisza-kormány eltörölte a védett üzamanyagárat! Balla György, a Fidesz parlamenti képviselője szembesíti a tiszás Kapitány Istvánt.

Zseniális! Pócs János visszakérdezett a telexes Simor Dánielnek, aki kikapcsoltatta a kamerát.

Óriási! Pócs János visszakérdezett a telexes Simor Dánielnek, aki kikapcsoltatta a kamerát.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média