Takács Péter: Nehezen viseli, a mi drága miniszterelnök urunk, amikor vitapartnerre akad! Videó
️
Nem igazán hat meg az, hogy végül nem Melléthei-Barna Márton lett az igazságügyi miniszter. Ettől még a nepotizmus ékes példáját látjuk.
Melléthei-Barna Márton ott ül a Parlamentben, és az ő javaslata a lex Orbán, valamint a közmédia intézményrendszerének szétverése is. Miközben az igazságügyi miniszter hallgat és a tanulmányaihoz, illetve karrierjéhez nem méltó módon asszisztál ahhoz, hogy lebontsák a „diktatúrát”. (Vagy épp felépítsék!)
Melléthei-Barna Márton ennyi erővel kinevezett igazságügyi miniszter is lehetett volna, hiszen ugyanott tartunk. Ő irányít. (Na meg persze a kis zsarnok hátulról.)
Melléthei-Barna Márton továbbra is Magyar Péter sógora. Vagyis a miniszterelnök sógora segíti Magyar Pétert a munkájában és a legfontosabb jogi-politikai átalakítások mögött is ott van. Ez nem zavarja a hárommillió embert?
De ugye, ha Orbán tett volna ilyet?
Húúú, haaa...
Napokig menne a hisztéria a nepotizmusról, a családi összefonódásokról és a jogállam végéről. Most viszont valahogy minden rendben van. Ennyi szervilis embert más ország még nem látott, mint a miénk...
/posztok.hu



️

