Végre valaki kimondja poloskának!
️
️
️
Végre valaki kimondja poloskának!
Nekem kezd úgy tűnni, mintha a Parlamentben nem politikusok, hanem sértődött óvodások ülnének…
Kunhalmi Ágnes rájött arra, hogy Magyar Péter őt is alaposan átverte!
A telexes-tiszás Simor Danit tette a helyére Pócs János, mivel Danit jobban érdekli egy telefontok mint a hamis vád és Magyar Péter testvérének a szerepe.
Domán Dániel nem tudja milyen rendezvényen van. 
Tökéletes komment.
„Ha jól értem, soha többé nem indulhatok országgyűlési választásokon a saját hazámban" így kesereg Kunhalmi Ágnes a Tisza Párt legújabb húzása után. Mit is mondhatnánk erre Ágnes: Megérte visszalépni…
Tiszás szavazók, ti se hagyjátok, hogy az új kormány külfödi kézre játssza a repteret és az energiaszektort!
Az utolsó kérdés minket is foglalkoztat.