„Ha jól értem, soha többé nem indulhatok országgyűlési választásokon a saját hazámban" így kesereg Kunhalmi Ágnes a Tisza Párt legújabb húzása után. Mit is mondhatnánk erre Ágnes: Megérte visszalépni a Tisza-bolsevikoknak.
Görgess tovább!
Tiszás szavazók, ti se hagyjátok, hogy az új kormány külfödi kézre játssza a repteret és az energiaszektort!
Amikor a németek elérték Kijevet, az első dolguk volt kitűzni a szvasztikás zászlót, amit az MK szerint a Führer saját maga tervezett. Amikor a szovjetek elérték a Birodalmi Kancelláriát, első dolguk…
Hamvas Béla: Karnevál (részlet) "A pokolnak nincsen feneke, szólt. Aki belebukik, abban a zuhanás örök. Az őrületnek nincsen alkonya, mert éjszaka. Csodákat várni? Jó. És az egymásra kívánt átkok…