Nem igazán hat meg az, hogy végül nem Melléthei-Barna Márton lett az igazságügyi miniszter. Ettől még a nepotizmus ékes példáját látjuk.
Melléthei-Barna Márton ott ül a Parlamentben, és az ő javaslata…
Javasolni fogom, hogy soha senki ne kapjon végkielégítést, és aki milliónál többet kapott a múltban, az fizesse vissza. Kezdje Magyar Péter.
A sok abszolút irigy és undorító honfitársunknak pedig már csak annyit üzennék: elég volt.
Mit képzeltek ti magatokról? Mit?
Ugráltok itt más emberek kirúgásán és ellehetetlenítésén, és most meg ahhoz tapsoltok, amit kiírt ez a szélhámos, ami megint Sulyokra van szabva?
Kik vagytok ti?
Komolyan kérdezem.
Annyira elvitt titeket az irigység és a rosszindulat, hogy az 5 éves énetek sem tudná, kivé lettetek.
Mert normális ember nem örül annak, ha másokat kirúgnak. Normális ember nem örül annak, ha embereket politikai alapon tesznek tönkre. Normális ember nem tapsol ahhoz, hogy valakit megfosszanak attól, ami törvény szerint jár neki.
Semmi, de semmi normális nincs abban, amit Magyar Péter javasol. Kivéve egy dolgot: az utálatot, a gyűlöletet és az ellehetetlenítést.
S nektek mindegy, hogy Sulyok Tamás irányába vagy éppen egy névtelen adminisztratív dolgozó, családanya irányába teszi mindezt.
Ti ehhez asszisztáltok.
Úgy, hogy több tiszás, mint nem, közben most készül nyaralni minimum az Adrián, de inkább még távolabb. Úgy, hogy több tiszás, mint nem, él, mint Marci hevesen.
Na, ebből látszik, hogy a bolsevik gondolkodás nem halt ki. Nektek lehet minden. Másnak nehogy már jusson valami. Nektek járjon a biztonság, a jólét, a védelem, de akit nem szerettek, attól mindent el kell venni.
És aztán csodálkoztok, hogy az ország ott tart, ahol.
Most ahhoz tapsoltok, hogy több százezer embernek ne legyen állása, hogy ne kapjon végkielégítést, hogy politikai alapon lehessen embereket büntetni.
De drágáim, az élet egyszer úgyis szembecsap.
És amikor majd te leszel kirúgva végkielégítés nélkül, amikor a te céged megy csődbe, amikor veled történik meg az igazságtalanság, akkor jusson eszedbe, hogy egyszer te ugyanehhez tapsoltál. Sőt, imádtad! Sőt, zseniálisnak tartottad!
A különbség köztünk csak annyi, hogy én még akkor sem fogok tapsolni.
Nézzetek már a tükörbe.
Kik vagytok ti?
Kik?
Nem igazán hat meg az, hogy végül nem Melléthei-Barna Márton lett az igazságügyi miniszter. Ettől még a nepotizmus ékes példáját látjuk.
Melléthei-Barna Márton ott ül a Parlamentben, és az ő javaslata…
Takács Péter: Nehezen viseli, a mi drága miniszterelnök urunk, amikor vitapartnerre akad! Videó
️
A Tisza-kormány eltörölte a védett üzamanyagárat! Balla György, a Fidesz parlamenti képviselője szembesíti a tiszás Kapitány Istvánt.
Zseniális! Pócs János visszakérdezett a telexes Simor Dánielnek, aki kikapcsoltatta a kamerát.
Mivel idén elmarad a klímavizit, a műtéteket megszervezhetik ezeken a helyeken. Áradjon!
Óriási! Pócs János visszakérdezett a telexes Simor Dánielnek, aki kikapcsoltatta a kamerát. 

️
️
️
Végre valaki kimondja poloskának!
Nekem kezd úgy tűnni, mintha a Parlamentben nem politikusok, hanem sértődött óvodások ülnének…
Kunhalmi Ágnes rájött arra, hogy Magyar Péter őt is alaposan átverte!