Ha azt hiszed, hogy a Nemzeti Vagyonvédelmi és Visszaszerzési Hivatal önkényével szemben lesz hova fordulnod, akkor nagyot tévedsz.
️ Ezek a tiszások tényleg azt hiszik, hogy a meccset öngólra játszák? Magyar Péter pártjából arról beszélni, hogy ki mennyit hiányzott, több mint abszurd.
Gondolom, ezt a hogy kis kettő mércét még Brüsszelben tanulták el!
/posztok.hu


️Add tovább
️