

A magyar nemzeti lobogót a jogszabályok is védik, hiszen ez a nemzeti jelképünk, épp ezért nem lehet meggyalázni a magyar nemzeti lobogót. Ha valaki például a Dunába dobja, az a nemzeti szimbólumok…
️Az Orbán-kormány korábban kárenyhítő támogatási programot indított a független, családi benzinkutak megsegítésére a védett üzemanyagárak miatt kialakult veszteségek enyhítésére.
A Tisza-kormány azonban ezt nem hajlandó végrehajtani, így azok a kisvállalkozásoknak nőnek a terheik, amelyek a vidéki üzemanyag-ellátás fontos szereplői.
A kárenyhítés elmaradása miatt a vidéki gazdák és az agrárium szereplői is nehéz helyzetbe kerülnek, hiszen ha távolabbról, magasabb költséggel kell beszerezniük az üzemanyagot, az növelheti a termelési költségeket, ami végül az élelmiszerárakban is megjelenhet és az infláció emelkedését okozhatja.
A kisebb kutak bezárásából leginkább a nagy nemzetközi láncok profitálhatnak, például a Shellhez hasonló multik.
Ismét megmutatkozott, hogy Magyar Péter és kormánya számára fontosabb a multik térnyerése, mint a vidéki családi vállalkozások megsegítése.
Teljes videót a Hír TV oldalán találjátok. Link a kommentben. 


A magyar nemzeti lobogót a jogszabályok is védik, hiszen ez a nemzeti jelképünk, épp ezért nem lehet meggyalázni a magyar nemzeti lobogót. Ha valaki például a Dunába dobja, az a nemzeti szimbólumok…
Magyar Péternek tegnapi méltatlan nyilatkozataira válaszul küldöm ezt a videót.
Az ügyet lezárjuk, az igazságot pedig feltárjuk!
Egyre izgalmasabb.
Nekem írt szösszenetek (a teljesség igénye nélkül) a győzelemet megtapasztaló Szeretetország-lakóktól. Nincs harag, csak pici szomorúság. Ha ugyanis ők sem örülnek, akkor kicsoda?!
Búcsúlátogatáson fogadtuk Azerbajdzsán budapesti nagykövetét. Kisfaludi-Bak Judittal és Molnar Arnolddal értékeltük az elmúlt évtized közös rendezvényeit.
Magyar Péter orvosi eset!
Csak a bosszú mozgatja.
Köszönöm az interjút a Népszavának! Link a kommentek között
️