

A magyar nemzeti lobogót a jogszabályok is védik, hiszen ez a nemzeti jelképünk, épp ezért nem lehet meggyalázni a magyar nemzeti lobogót. Ha valaki például a Dunába dobja, az a nemzeti szimbólumok egyikének, a zászlónak a meggyalázása, ezért ezen bűncselekmény miatt ismeretlen tettes ellen feljelentést tesz a KDNP - szögezte le Rétvári Bence a Hír TV-nek adott interjújában.
/posztok.hu



️