Krekó Péter hülyeségei. Azon túl, hogy ez egy helyzetértékelés a sok közül, több probléma van vele: hogy definiálná például a "gyűlöletkeltést", és az "információs hadviselést"? Hogy definiálná a "nyilvánosságot"? Aztán megtiltaná-e az érintetteknek a közösségi média használatát is? Anélkül ugyanis semmit nem érne az egész. Magyarán ez is csak egy hülye bosszúötlet valakitől, aki tök jól elvolt Orbán Viktor kormányzása alatt.

Megkérdeztem Magyar Pétert, hogy ki a Marci bácsi?! Aki kordonokkal védi magát. Csak nem fél?

Botrány, de legalábbis nagy érdeklődésre számot tartó hír lesz abból, ha az ún. "pride-zászlókat" (amelyeknek amúgy semmi keresnivalójuk nincs az Erzsébet hídon) valaki a Dunába hajigálja. Uszítva…

Vitézy vagy valami “nagy szaktudású” tiszás sem volt arra képes, hogy ellenőrizze, hogy a magyar adófizetők pénzéből mit kapunk? Dilettáns banda az egész!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média