Ilyen a panoráma az istenek hegyéről!
Megkérdeztem Magyar Pétert, hogy ki a Marci bácsi?! Aki kordonokkal védi magát. Csak nem fél?
Megkérdeztem Magyar Pétert, hogy ki a Marci bácsi?! Aki kordonokkal védi magát. Csak nem fél?
Ilyen a panoráma az istenek hegyéről!
Amit most látunk, az a jogállamiság lebontása a jogállamiságra való hivatkozással
A Tiszával a középszer, a tehetségtelenség és a proli bosszú került hatalomra
Botrány, de legalábbis nagy érdeklődésre számot tartó hír lesz abból, ha az ún. "pride-zászlókat" (amelyeknek amúgy semmi keresnivalójuk nincs az Erzsébet hídon) valaki a Dunába hajigálja. Uszítva…
Vitézy vagy valami “nagy szaktudású” tiszás sem volt arra képes, hogy ellenőrizze, hogy a magyar adófizetők pénzéből mit kapunk? Dilettáns banda az egész!
Kovács Gergely gyulafehérvári érsek a 777-nek - még tegnap, úton a zaránfokvonattal Częstochowa felé kérdezhettük az atyát