Vitézy vagy valami “nagy szaktudású” tiszás sem volt arra képes, hogy ellenőrizze, hogy a magyar adófizetők pénzéből mit kapunk? Dilettáns banda az egész!
Vitézy vagy valami “nagy szaktudású” tiszás sem volt arra képes, hogy ellenőrizze, hogy a magyar adófizetők pénzéből mit kapunk? Dilettáns banda az egész!
Kovács Gergely gyulafehérvári érsek a 777-nek - még tegnap, úton a zaránfokvonattal Częstochowa felé kérdezhettük az atyát
Ünnepélyes bevonulás a bazilikához a főpapi misére - Jasna Góra
Köszönöm ezt az ajándékot a 17.kerületi KDNP nek. És Dezső Halász nek
nagy megtiszteltetés, viszem is a stúdióba. Hajrá Magyarok ❤️

️ #nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest…
nekem ugyan meggyőződésem, hogy a mindenfajta nyílt leveleknek a hatása, bármikor, bárkitől, bárhova, bármiért rendkívül csekély hatásfokú, de ettől még Orsi minden alábbi szavával egyetértek. pár…
️ Péter lejáratja a miniszterelnöki pozíciót. Teljesen méltatlan.
👉 Van még aki ezt nem látja?
Kólás dobozhoz kólás doboz dukál – avagy a nyálcsorgató káröröm és az oligarchák szövetsége
A Tisza Párt legújabb ötlete, miszerint 12 évben korlátoznák a parlamenti képviselők mandátumát, nem pusztán…
Bizony, bizony…
☝️Ha munka van minden van. Ez esetben a csodaszép újburgonyából
paprikás krumpli vagy petrezselymes újburgonya készülhet mondjuk rántott csirkecombbal, friss uborkasalátával👏👏
Mert mi magyar gazdák…
️Így sértegette a riportert Magyar Péter, mert kérdezett a Zsolti bácsi-ügyben!