“Negyedik is lángra lobban,
kiviláglik tiszta fénye.
Ott ragyog a csillagokban,
s éled az ember REMÉNYe.”
Áldott, szép Karácsonyt, és boldog, békés új esztendőt kívánok minden érsekcsanádi lakosnak is!
️ Advent negyedik vasárnapján álljunk meg egy pillanatra, és gondoljunk azokra, akik a legfontosabbak számunkra. Hiszen a szeretet az a kötelék, ami összetart családot, közösséget, vagy éppen egy nemzetet. Azt kívánom, hogy minél több szeretet jusson mindnyájunknak, és tudjunk belőle adni másoknak is.
“Negyedik is lángra lobban,
kiviláglik tiszta fénye.
Ott ragyog a csillagokban,
s éled az ember REMÉNYe.”
Áldott, szép Karácsonyt, és boldog, békés új esztendőt kívánok minden érsekcsanádi lakosnak is!
Ahogy a székely vicc mondja…
Minden jó, ha jó a vége! Ha nem jó, akkor az még nem a vége!
Tiszás szakértő kézbesítette Magyar Péter ajándékát a Partizánban!
Álhír: Brüsszelben összeült a LIBE Bizottság, amiért az Orbáni diktatúrában elhallgattatták 😶 a Tisza összes képviselőjelöltjét
️
Ez már a Putyini mintán is túltesz – ezzel nyitotta meg az ülést az…
Nem gyerekség: amiről a nyugat-európai vezetők beszélnek az már háborús részvétel. Ennek a nyomásnak mi nem engedünk, Magyarországot megtartjuk a béke szigetének.
️
Mert adni jó, mert adni nemes!
👉 A korábbi 15 év hagyományait követve idén is tartósélelmiszer csomagokat állítottunk össze a választókerületemben élő rászorulók számára.
Ezúttal közel 700 csomagot…
Meggyújtottuk a szeretet gyertyáját.