Meggyújtottuk a szeretet gyertyáját.
Mert adni jó, mert adni nemes!
👉 A korábbi 15 év hagyományait követve idén is tartósélelmiszer csomagokat állítottunk össze a választókerületemben élő rászorulók számára.
Ezúttal közel 700 csomagot tudtunk eljuttatni az önkormányzatok, egyházak, civil szervezetek által ajánlott leginkább rászoruló személyeknek.
Remélem, hogy ezzel a segítséggel meghittebbé, élhetőbbé, szeretetteljesebbé tudtuk tenni a Karácsonyt számukra!
Áldott karácsonyi készülődést!
Meggyújtottuk a szeretet gyertyáját.
Európa beállt az egyik háborús fél mögé, szerintünk tárgyalni kell mindkettővel.
A kormány a kisvállalkozásokat erősíti, a Tisza Párt viszont tőlük is csak elvenne. A KIVA korlátozása közvetlen támadás lenne a hazai kkv-k ellen, és súlyos következményekkel járna az egész…
Brüsszel a béke felszámolására készül
Ha nincs Fidesz, nincs parti
Advent negyedik vasárnapja van. Meggyújtottuk a szeretet lángját. Áldott, békés adventet kívánunk!
Ha nem békepárti kormányunk lesz, 2026-ban mindannyian közösen fogunk ráfaragni.
Ha békepárti kormányt választunk, béke lesz. Ha Brüsszel párti kormányt választunk, háború lesz.