Európa beállt az egyik háborús fél mögé, szerintünk tárgyalni kell mindkettővel.
Jeszyéknél jártam, a Politikai Hobbistában beszélgettünk. Bizonyos témákról kellő komolysággal, bizonyos karakterekről pedig csak kellő komolytalansággal…
A tejes adást itt tekinthetik meg:
/posztok.hu
Advent negyedik vasárnapja van. Meggyújtottuk a szeretet lángját. Áldott, békés adventet kívánunk!


Ünnep, kettészakított álmok,