Ahogy a székely vicc mondja…
“Negyedik is lángra lobban,
kiviláglik tiszta fénye.
Ott ragyog a csillagokban,
s éled az ember REMÉNYe.”
Áldott, szép Karácsonyt, és boldog, békés új esztendőt kívánok minden érsekcsanádi lakosnak is!
Ahogy a székely vicc mondja…
Minden jó, ha jó a vége! Ha nem jó, akkor az még nem a vége!
Tiszás szakértő kézbesítette Magyar Péter ajándékát a Partizánban!
Álhír: Brüsszelben összeült a LIBE Bizottság, amiért az Orbáni diktatúrában elhallgattatták 😶 a Tisza összes képviselőjelöltjét
️
Ez már a Putyini mintán is túltesz – ezzel nyitotta meg az ülést az…
Nem gyerekség: amiről a nyugat-európai vezetők beszélnek az már háborús részvétel. Ennek a nyomásnak mi nem engedünk, Magyarországot megtartjuk a béke szigetének.
️
Mert adni jó, mert adni nemes!
👉 A korábbi 15 év hagyományait követve idén is tartósélelmiszer csomagokat állítottunk össze a választókerületemben élő rászorulók számára.
Ezúttal közel 700 csomagot…
Meggyújtottuk a szeretet gyertyáját.
Európa beállt az egyik háborús fél mögé, szerintünk tárgyalni kell mindkettővel.