Azt mindig is sejtettük, hogy minket kelet-Európaiakat másodlagosnak gondol magukhoz képest, de ezek szerint a német, a francia vagy a spanyol népeket is hasonlónak értékeli.

Várjuk a Kánaánt de még mindig azokat a jóléti intézkedéseket élvezzük amiket a Fidesz biztosított.

A Tisza eddig egy dolgot adott: a hatalmas semmit!

helló, nem kell olyan nagyon meglepődni a tegnapi posztomon, melyben bátorkodtam volt kifigurázni bécsi koccintásokat és örömködéseket. nekem nem adja, hogy miközben barátaim és harcostársaim maradnak…

nagyon kedves volt minden ember, akinek ma és tegnap segítségére lehettem étke házhoz hozatalában. köszönök nektek mindent! ma a II. kerületben futhatunk össze, ha rántott csirkét ennél.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média