Azt mindig is sejtettük, hogy minket kelet-Európaiakat másodlagosnak gondol magukhoz képest, de ezek szerint a német, a francia vagy a spanyol népeket is hasonlónak értékeli.
️
Azt mindig is sejtettük, hogy minket kelet-Európaiakat másodlagosnak gondol magukhoz képest, de ezek szerint a német, a francia vagy a spanyol népeket is hasonlónak értékeli.
️
Boldog Napfordulót!
Legyünk sokat a szabadban!
NAPFORDULÓ:
1. LEGYŐZHETETLEN NAP?
4:46-kor van ma napfelkelte, és egészen 20:44-ig le sem fog nyugodni a Nap ezen a leghosszabb…
Internet- és adatkábelek Hormuz alatt?
️Így fogadta Orbán Viktort Bécsben az ünneplő tömeg:
Várjuk a Kánaánt de még mindig azokat a jóléti intézkedéseket élvezzük amiket a Fidesz biztosított.
A Tisza eddig egy dolgot adott: a hatalmas semmit!
Orbán Viktor véleménye a Marci bácsis ügyről!
helló, nem kell olyan nagyon meglepődni a tegnapi posztomon, melyben bátorkodtam volt kifigurázni bécsi koccintásokat és örömködéseket. nekem nem adja, hogy miközben barátaim és harcostársaim maradnak…
nagyon kedves volt minden ember, akinek ma és tegnap segítségére lehettem étke házhoz hozatalában. köszönök nektek mindent! ma a II. kerületben futhatunk össze, ha rántott csirkét ennél.
Így fogadták Orbán Viktort Bécsben!