

NYÍLT LEVÉL
Az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában tömeges elbocsátások zajlanak. Családok egzisztenciája, emberi sorsok kerültek válságba.
Úgy véljük, nem csak addig kell polgári értékrendet valló patriótának lenni, amíg könnyű, hanem akkor is, amikor nehéz. Sőt, akkor kell csak igazán kitartani az értékeink mellett.
A nemzeti tőkések a magyar vállalatok preferálásának korábbi kormányzati programja révén hatalmas vagyonokra tettek szert. Sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartania a hátát a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is.
Ezért úgy véljük, most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését.
Arra kérjük hát a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőit, hogy haladéktalanul kezdjenek hozzá egy minőségi jobboldali médiaportfólió finanszírozásához! Továbbá elvárjuk, hogy a média világában most állásukat vesztett szakemberek számára azonnal kínáljanak munkát, helyzetük megoldásában érdemben vállaljanak felelősséget!
Dr. Navracsics Tibor
Dr. Ferencz Orsolya
/posztok.hu



Mi történik vele? Fogadjunk, hogy azt szeretnétek hallani, hogy stikkes!
Vagy esetleg valamit szívott!
HÁT NEM!!!
️Rongálás bűntettének megalapozott gyanúja miatt hallgatta ki a rendőrség azt az 58 éves mogyoródi férfit, aki az Erzsébet hídról szivárványos zászlókat szaggatott le és dobott a Dunába. A férfi a…


